Imatge

Sol en Venda en Seva

100024
+5

119.000 €

1060m² | 112 €/m²

logo

Serveis Immobiliaris Mireia Brun

606 647 408

info@mbimmo.es

1060m²

112 €/m²

Descripció

MB SERVEIS IMMOBILIARIS presenta TERRENY MITJANER de 1.054 m situat en la prestigiosa urbanització El Muntanyà (Seva), a pocs minuts de l`hotel i envoltat de naturalesa. Situat en una zona residencial tranquil·la, ben comunicada i pròxima al poble, ideal per als qui busquen pau sense renunciar a serveis. La parcel·la permet la construcció d`un habitatge unifamiliar a quatre vents, oferint àmplies possibilitats de disseny i privacitat. Entorn natural privilegiat, amb vista buidades i un ambient exclusiu, perfecte com a primera o segona residència. Característiques destacades: Superfície: 1.054 m Urbanització consolidada Zona tranquil·la i residencial Pròxim a l`hotel El Muntanyà Construcció de casa a 4 ventsNúmero API: A11877, número registro: 8189

Fitxa immoble

Referència: 100024

Preu: 119.000 €

Tipus d'operació: Venda

Tipus d'immoble: Terreny

Ubicació:

Superfície: 1060m²

Població

Certificació energètica

Categoria d'emissions: En tràmit

Categoria de consum energètic: En tràmit

Contacta'ns
  • 606 647 408
  • info@mbimmo.es